Równe Babki witamy w naszym sklepie !

Warunki zwrotu i wymiany

 Szanowni Państwo,

Jeżeli produkt, który Państwo otrzymali nie spełnia oczekiwań – nie ma problemu ze zwrotem lub wymianą.

[BANER-WZ]

Dobra praktyka:
Jeśli zwracam towar do sklepu, staram się, by wszystko było w bardzo dobrym stanie i sprzedawca mógł ponownie sprzedać produkt bez konieczności obniżania ceny. Nie rozrywam i nie niszczę opakowania! Towar sprawdzam tak samo, jakbym go sprawdzała w sklepie stacjonarnym. Towar zwracam w takim stanie, w jakim sama chciałabym go otrzymać.

Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

Towar zwracany lub podlegający wymianie wraz z dowodem sprzedaży oraz wydrukowanym i wypełnionym formularzem zwrot proszę przesłać na adres:


Pracownia Lamama
Monika Munoz Wasztyl
ul. Aleja Pokoju 26/ lokal użytkowy
31-564 Kraków
(od strony ul. Stanisława Jachowicza, przy Szkole Podstawowej nr 39)


Prosimy o zwrot kurierem DPD lub kurierem InPost.


Pieniądze zostają zwrócone po otrzymaniu towaru przelewem lub przekazem pocztowym w ciągu 10 dni. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Mogą Państwo również samodzielnie napisać oświadczenie odstąpienia od umowy wraz z numerem konta na które mamy dokonać zwrotu.

W przypadku wymiany proszę o dokładny opis na jaki produkt rozmiar/kolor pragną Państwo wymienić towar oraz o przelanie kwoty na ponowną wysyłkę w wysokości: 13,50 zł - paczkomat InPost lub 15 zł - kurier.


Przelewu prosimy dokonać na poniższe konto (w tytule przelewu proszę wpisać "Ponowna wysyłka z wymiany z zamówienia nr...."):

Galeria Aruaco Monika Munoz Wasztyl
ul. Sławkowska 24a
31-014 Kraków
Numer konta:
ING 75 1050 1445 1000 0092 7366 3519

Z poważaniem

Zespół Równa Babka

 

Uwaga! Jeśli odsyłasz do nas zamówienie za pośrednictwem Poczty Polskiej to poinformuj nas o tym. Najlepiej prześlij nam numer przesyłki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl