RÓWNA BABKA
5.jpg

Przy ul. Sławkowskiej 24a przez rok mieścił się butik Równej Babki. Obecnie pod tym adresem znajdziecie naszą Lamamę - sklep z ubraniami i akcesoriami dla dzieci. Równa Babka ciągle działa w sieci - zapraszamy zatem na naszą stronę internetową!


Mamy markę-córkę, a może raczej markę-mamę, bo Równa Babka wyrosła z Waszej sympatii do Lamamy i nieustających pytań mam, czy i dla nich nie dałoby się uszyć tak samo wygodnych, oryginalnych ubrań, jak dla dzieciaków. W efekcie udało nam się stworzyć ofertę dla kobiet. Podkreślamy jednak, że nasze produkty są dla wszystkich Równych Babek, nie tylko dla mam.Stacja dowodzenia Równej Babki mieści się w Krakowie, w pracowni i szwalni gdzie twórczo działamy.

Możesz być singielką, możesz być matką, ale najważniejsze jest to, że jesteś Kobietą, a to odważna rola. Jaka jest Równa Babka? Jest sobą, nie boi się spełniać marzeń, chce się uśmiechać wciąż więcej i więcej oraz oczywiście... bawi się modą! Równa Babka - nazwa, która wywołuje uśmiech i podoba się również mężczyznom. Tak, oni także, z przymrużeniem oka, noszą m. in. czapki z logo Równej Babki.

Odwiedzajcie naszą stronę internetową, gdzie mieści się nasz sklep odzieżowy w wersji online, profil na portalu Facebook oraz śledźcie nasz Instagram, drogie Równe Babki! Bardzo chcemy poznać Was i Wasze potrzeby. To co, do zobaczenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl